خدمات اربعین در مرز مهران و کربلا متمرکز می شود/ سال گذشته به سی هزار زائر در عراق خدمات ارائه شد

[ad_1]

به گزارش سفیر افلاک هوشنگ بازوند استاندار لرستان صبح امروز در نشست ستاد برگزاری آیین معنوی اربعین حسینیکه در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد،با بیان این که درسهای کربلا و اربعین باید در تمام روزها نصب العمل ما قرار گیرد،گفت:وحدت و انسجام در مسیر تحقق ارزشهای دینی و مکتبی از جمله درس های اربعین است و همین وحدت و شکوه اربعین دشمنان دین از جمله داعش را نابود می کند.

 

وی افزود: به اذعان تمام مسئولان و دست اندرکاران ستاد اربعین کشور؛ استان لرستان  در دوسال گذشته از موفق ترین استانها در ارائه خدمات به زائران اربعین بوده و به بیش از سی هزار زائر فقط در کشور عراق خدمات ارائه شد.

 

بازوند با تأکید بر این که امسال تمرکز خدمات در مرز مهران و در کربلا به زائران ارائه می شود،گفت: برای جذب کمک ها شماره حسابی با رعایت ملاحظات قانونی به مردم معرفی خواهد شد.

 

استاندار لرستان اظهار داشت: اینکه گفته می شود تعداد زیادی از زائرین با بیماری از سفر برمی گردند؛پشتوانه ی دقیق آماری ندارد.

 

بازوند افزود:در سال گذشته ستاد اربعین استان خدمات بهداشتی و درمانی را به بهترین شکل هم به زائرین و  حتی به برخی مردم عراق نیز ارائه کرد. 

 

وی بیان کرد: همایش با شکوه اربعین یک حرکت مردمی و خودجوش است که عمده ی امور آن هم توسط مردم انجام می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار بیشتر را اینجا بخوانید:

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *