قهرمان ماه عسل پدر بزرگ خواننده سرشناس رپ از آب در آمد+عکس

[ad_1]

قهرمان ماه عسل محمد تقی داورپناه پدر بزرگ خواننده سرشناس موسیقی رپ بهزاد لیتو از آب درآمد . لیتو با انتشار عکس و ویدیو آقای داورپناه به پدربزرگ خود در ماه عسل واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز: در ماه عسل فرد خیر مدرسه سازی به نام محمدتقی داورپناه که ۸۲ سال سن دارد حضور پیدا کرد.

این فرد متولد خمینی شهر اصفهان است و پدرش سنگ تراش بوده است. داور پناه ۱۰ سال سن داشت که مادرش فوت می‌کند و همراه با پدر و ۴ برادر و یک خواهرش به زندگی ادامه می‌دهد.

 

این خیر همچنین به این موضوع اشاره کرده است که در طول زندگی خود تلاش کرده هیچ گاه دروغ نگوید و در کار خود نیز درستکار بوده است و هیچ گاه حق کسی را ضایع نکرده است.

محمدتقی داورپناه از همسر خود نیز خیلی تعریف کرد و این که قناعت‌های او در زندگی اشان به روند پیشبرد هر چه بهتر مسیر زندگی آن‌ها کمک کرده است.

در بخشی از ماه عسل احسان علیخانی از مهمان برنامه پرسید که علم بهتر است یا ثروت؟ داورپناه در پاسخ به این پرسش گفت اگر کسی نتواند از ثروت در جای خود استفاده کند به نابودی دچار می‌شد اما علم می‌تواند باعث پیشرفت انسان شود و اصلاً با ثروت قابل مقایسه نیست.

شعار این خیر مدرسه ساز ایران را مدرسه کنیم” است و در ادامه برنامه دو فرد دیگر نیز به‌عنوان مهمان به این جمع اضافه شدند که با این موضوع مرتبط هستند و این دو نفر سال ۴۳ در یکی از مدرسه‌هایی که این خیر ساخته درس خواندند و یکی از آن‌ها هم اکنون به سمت شهردار بودن رسیده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *