پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز صنعت و معدن

[ad_1]

علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت دهم تيرماه روز صنعت و معدن پيامي صادر كرد.

به گزارش شما نیوز: علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت دهم تيرماه روز صنعت و معدن پيامي صادر كرد.
در اين پيام آمده است:
اقدامات در خورتحسين دولت تدبير و اميد در عرصه تصميم گيري كلان اقتصادي در سال اقتصاد مقاومتي و همزمان با اجرايي شدن برجام، بخش صنعت و معدن كشورمان را وارد مرحله ویژه ای كرد ، در واقع با پایان یافتن دوران تحریم – كه روند توسعه صنعتی كشورمان و همگامي با بازارهاي بين المللي را با كندی روبرو كرده بود – توسعه صنعتي كشور توانست بويژه در بخش صنايع بزرگ و زيربنايي شتاب مناسب گرفته و هماهنگ و همگام با صنایع كوچك و متوسط راه خود را براي توليد ، ايجاد اشتعال و خروج از ركود باز نمايد .
در اين ميان بانك صنعت و معدن نيز به عنوان تنها بانك توسعه ای و تخصصی بخش صنعت و معدن كشور در سال های تحریم طرح های بزرگ فولادی ، سیمانی، پتروشیمی و نیروگاهی را كه از مبانی توسعه پایدار و بالنده محسوب می شوند ، تامین مالی كرده و بعضی از آن ها را به بهره برداری رسانده است.
همگام با این حركت ، باشناختن ظرفیت های منطقه ای و تامین مالی طرح های كوچك و زودبازده كه نقش مهمی در اشتغالزایی دارند و همچنین ایجاد معاونت بانكی صنایع كوچك و متوسط ، توجه خود را به این بخش از صنایع نیز به اثبات رسانده است.
تحقق اقتصاد مقاومتی نیز كه ركن اصلي اقتصاد كشور بوده و رهبر معظم انقلاب همواره برآن تاكید دارد از اهداف اساسی است كه بانك صنعت و معدن در تدوین برنامه های خود به آن نگاهی ویژه داشته و با تقویت هسته های اساسی توسعه ، نظیر تامین مالی صنایع مادر و بالادستی و فن آوری های نوین و استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی برای دستیابی به اقتصاد درونزا و مستقل در مسیر آن گام برمی دارد.
انتخاب روز دهم تيرماه به نام روز صنعت و معدن نشان دهنده اهميت بخش صنعت و معدن در اقتصاد كشورماست و فرصتي است كه در هر سال به بازبيني راه طي كرده و بررسي برنامه هايمان در جهت تحقق اهداف توسعه اي كشور بپردازيم.
اینجانب روزملي صنعت و معدن را به همه صنعتگران، كارآفرینان كشور و هم چنين همكارانم در بانك صنعت و معدن كه با تلاش شبانه روزي نقش مهم و اساسي در تامين مالي پروژ ه هاي صنعتي كشور دارند؛ تبريك عرض نموده و امیدوارم همانند گذشته با برنامه ریزی مناسب بتوانيم جایگاه شایسته خود را در توسعه صنعتي كشور بهبود بخشيم .

منبع: روابط عمومی بانک صنعت و معدن

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *